Plato - Oyunlar & Grup Sohbetleri Icon

Plato - Oyunlar & Grup Sohbetleri

182K126.5 MB4.16
Güvenli Uygulama
Indir

Plato - Oyunlar & Grup Sohbetleri açıklaması

Artık Plato'yu buldun! +30 grup oyunu bulunan bir sohbet uygulamasıyız. Her ay dünya çapında bir milyondan fazla insan eğlence bulmak ve yeni arkadaşlar edinmek için Plato'yu kullanıyor; yani yalnız değilsin.

+30 Grup Oyunu

Evet, bu doğru. Plato, aşağıdakiler de dahil olmak üzere 30'dan fazla çok oyunculu oyuna sahiptir: Table Soccer, Kurt Adam, Pool, Ocho, Mini Golf, Bankroll, Conspiracy, Hedef 4, Deniz Savaşı, Hold'em Poker, Mayın Tarlası, Go Fish, BS, Zombi!, Draw Together, Dots & Boxes, Ludo, Literati, Satranç, Büyük İki, Gin Rummy, Dice Party Zar Oyunu, Domino, Rock Card, Smugglers Den, Dama, Reversi, Spades, Tavla, Go, Maça Kızı, Baloot ve Euchre.

Devamlı yeni oyunlar da ekliyoruz.

Tasarım bakımından Özel

Gizliliğini istediğini biliyoruz. Bu yüzden, Plato'yu kullanabilmek için e-posta adresi veya telefon numarası istemiyoruz. Ayrıca, teke tek sohbetlerin gönderildiğinde sunucularımızda depolanmamaktadır.

Gruplarda Bir Araya Gel

Plato, birlikte oyun oynayıp sohbet edebilecek 100 arkadaştan oluşan bir grup toplamayı kolaylaştırır. Gerçek zamanlı bildirimlerle de hiçbir mesajı kaçırmayacaksın.

Yarışma Bul

Eşleştirme sistemimizi kullanarak başka bir gerçek kişi ile eşleş veya oyuncuların yönettiği bir turnuvaya katıl. Yeterince iyiysen favori oyunlarında seviye atlarken skor tahtalarında tırmanabilirsin.

Arkadaşlar Edin

Şu anda binlerce insan çevrimiçi ve Plato, onlarca herkese acil sohbet odası aracılığıyla yeni arkadaş bulmayı kolaylaştırıyor. Arkadaş canlısı oyunlarla buzları kırmak kolaydır.

Şimdi okumayı bırakıp birlikte oyun oynamaya ve sohbet etmeye başlama zamanı. Plato uygulamasını ücretsiz yükle ve güzel vakitler devam etsin.

Bir sorun mu var? hello@platoapp.com adresinden bize e-posta gönder; seni dinlemekten mutluluk duyarız.

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.16
0
5
28
4
3
3
8
2
2
1
3

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Plato - Oyunlar & Grup Sohbetleri uygulamasına benzer uygulamalar

Plato - Oyunlar & Grup Sohbetleri - APK Bilgisi

APK sürümü
2.3.3
Android uyumluluğu
Android 4.4 - 4.4.4+ (KitKat)
Geliştirici
Plato Team Inc.